• U Kolory 302, 463 12 Liberec XXV-Vesec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám +420 776 848 884
Tepelná čerpadla Nibe vzduch-voda

Technická specifikace

Tepelná čerpadla Nibe

Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane důležitou součástí vašeho domova. Špičkové technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí. Tepelná čerpadla NIBE se vyznačují srozumitelným ovládáním, příjemným designem a spolehlivým provozem. V sortimentu NIBE najdete také ohřívače vody, akumulační nádrže, zařízení pro solární systémy a celou řadu příslušenství.

Specifikace tepelných čerpadel Nibe


S2125

NIBE S2125 je nebývale tiché a účinné tepelné čerpadlo. Oproti předchozímu modelu vyniká ještě vyšší výstupní teplotou až 75 °C při zachování tichého provozu. Spolu s vnitřními moduly NIBE efektivně vytvoří zdravé vnitřní klima ve vašem domě. Vhodné zejména pro náročné majitele novostaveb,řadových domů i rekonstrukcí. NIBE S2125 je součástí řady "S" kompatibilní s vaši chytrou domácností s možností připojení k chytrému příslušenství NIBE.


NIBE F2120

NIBE F2120 je tepelné čerpadlo vzduch – voda s řízeným výkonem kompresoru,které představuje skutečný průlom v účinnosti. Se sezónním topným faktorem vyšším než 5, 0 poskytuje ročně až 5x více tepla než elektrický ohřívač se stejnou spotřebou energie. NIBE F2120 poskytuje optimální úspory,protože se po celý rok automaticky přizpůsobuje požadavkům vaší domácnosti. NIBE F2120 má špičkový pracovní rozsah s výstupní teplotou až 65 °C. Výstupní teplotu až 63 °C poskytuje i při venkovních teplotách až do -25 °C,přičemž hladinu hluku udržuje na minimu. NIBE F2120 má třífázové připojení,což zjednodušuje elektroinstalaci. Díky chytré technologii produkt poskytuje kontrolu nad spotřebou energie a stává se klíčovou součástí vaší chytré domácnosti. Efektivní řídicí systém automaticky reguluje vnitřní klima,zajišťuje maximální pohodlí a zároveň chrání životní prostředí.


NIBE F2040

NIBE F2040 je inteligentní a kompaktní invertorově řízené tepelné čerpadlo systému vzduch-voda ve výkonových variantách:6,8,12 a 16 kW. Díky řízenému výkonu poskytuje optimální úspory a dokáže zajistit výstupní teplotu topné vody až 58 °C . Efektivní funkce chlazení umožňuje tepelnému čerpadlu chladit váš dům při letních venkovních teplotách. Chytrá technologie umožňuje dokonalou kontrolu nad spotřebou energie domácnosti a stává se její klíčovou součástí. Účinný regulační systém vytváří maximální komfort vnitřního prostředí s minimálními dopady na životní prostředí.


NIBE SPLIT BA-SVM

NIBE SPLIT BA-SVM 10-200 je kompaktní vnitřní jednotka vhodná pro kombinaci s tepelnými čerpadly vzduch-voda NIBE AMS 10. Venkovní modul AMS je propojen s jednotkou BA-SVM 10-200 chladivovým potrubím.


NIBE SPLIT LUCIE

Kombinace tepelného čerpadla NIBE AMS 10 s kompaktní vnitřní jednotkou LUCIE 200 split tvoří kompletní systém vytápění a ohřevu vody. Systém NIBE SPLIT LUCIE je vhodný pro novostavby s nízkou spotřebou energie,i pro rekonstrukce s požadavkem na rychlou návratnost investice. NIBE SPLIT LUCIE vyniká velmi snadnou instalací,a zejména kompaktními rozměry díky vnitřní jednotce s integrovaným zásobníkem vody. NIBE SPLIT LUCIE je ideální řešení v poměru cena/výkon.


NIBE SPLIT HBS 05

NIBE SPLIT HBS 05/20 je chytrá a kompaktní kombinace tepelného čerpadla vzduch – voda NIBE AMS 10/20 s řízeným výkonem kompresoru. Venkovní modul NIBE AMS 10/20 je připojen potrubím chladiva k modulu NIBE HBS 05/20,který je umístěn uvnitř objektu. NIBE SPLIT HBS 05/20 zajišťuje optimální úspory automatickým přizpůsobením požadavkům objektu. NIBE SPLIT HBS 05/20 pracuje až do venkovní teploty -20 °C s výstupní teplotou až 58 °C. Účinná funkce chlazení umožňuje tepelnému čerpadlu zajištění příjemného vnitřního klimatu i při vysokých venkovních teplotách. Efektivní řídicí systém automaticky reguluje vnitřní klima,zajišťuje maximální pohodlí a zároveň chrání životní prostředí.


Teplo a teplá užitková voda
jsou vždy k dispozici

úspora energie a ohleduplnost k životnímu prostředí

Kontaktujte nás